Komentāri
Putins ar karu Ukrainā aizkaitinājis daļu savu bagātāko draugu
(Foto: ekrānšāviņš)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins aizkaitinājis ne tikai Vašingtonas un Berlīnes līderus, bet arī daļu savu bagātāko draugu, neklausoties viņu lūgumos pārtraukt agresiju pret Ukrainu, aģentūrai Bloomberg pastāstījuši divi Kremļa saimnieka ilggadējie līdzgaitnieki.

Rubļa sabrukums Putina bagātāko sabiedroto vidū pastiprinājis iebildumus pret viņa atbalstu Ukrainas austrumos esošajām teroristu bandām, liekot prezidentam sašaurināt savu tuvāko loku no vairākiem desmitiem uzticības personu līdz šaurai drošības struktūru amatpersonu grupai, kuru vieno atbalsts karam pret Ukrainu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Putins ar pieaugošām aizdomām izturas pret cilvēkiem, kam par savu bagātību jāpateicas sakariem ar Kremli, un kuri visvairāk cietuši no ASV un Eiropas Savienības (ES) sankcijām, norādīja avoti, kas vēlējās palikt anonīmi, baidoties no atriebības.

21 no bagātākajiem cilvēkiem Krievijā kopumā pērn zaudējis 61 miljardu ASV dolāru, kas ir ceturtdaļa no viņu bijušās kopīgās bagātības, liecina Bloomberg miljardieru indekss.

Uzņēmēji, kas ilgi bijuši pietuvināti Putinam, tagad nostumti perifērijā, atzīst arī politikas konsultants Sergejs Markovs, kurš martā palīdzēja novērot Maskavas inspirēto referendumu Ukrainai piederošajā Krimā, kas kalpoja par pamatu šīs pussalas aneksijai.

Tagad Putina tuvāko lokā ietilpst Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, Federālā drošības dienesta vadītājs Aleksandrs Bortņikovs, Ārējā izlūkdienesta šefs Mihails Fradkovs un Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, norāda Makarovs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl