Komentāri
Putins apsūdzības kara noziegumos Sīrijā nodēvē par maznozīmīgu “politisku retoriku”

Apsūdzības kara noziegumos Sīrijā ir tikai maznozīmīga “politiska retorika”, paziņojis Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Viņš norādījis, ka starptautiskās sabiedrības nosodījums Krievijai ir nevietā, un patiesā situācija Sīrijā nemaz neatbilstot tās atspoguļojumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esmu pilnībā pārliecināts, ka tie ir mūsu Rietumu partneri, pirmkārt, jau, protams, Amerikas Savienotās Valstis, kas ir atbildīgas par šā brīža situāciju Sīrijā. Un līdz ar tām arī ASV sabiedrotie, to skaitā, protams, vadošās Eiropas valstis,” citēts Putins.

Atgādināsim, ka Francija izteikusi aicinājumu izmeklēt Sīrijas režīma un Krievijas veiktos gaisa uzlidojumus Alepo, norādot, ka tie varētu būt uzskatāmi par kara noziegumiem. Krievija uz to reaģējusi asi – Putins atcēlis nākamnedēļ plānoto vizīti Francijā un paziņojis, ka tā mēģina medijos izraisīt pret Krieviju vērstu histēriju.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl