Komentāri

Redzamākais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs paziņojis par savu kandidatūru uz prezidenta amatu.

Šim nolūkam viņš izveidojis mājaslapu, kurā izklāsta savu redzējumu, ka Krievijai jābūt bagātai, brīvai un spēcīgai valstij. Tāpat viņš izmanto platformu, lai, kā pats raksta, atspēkotu pret viņu vērsto “Kremļa propagandu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Putina kritiķis sola cīnīties par uzvaru, kas gan, jāteic, ir maz ticama. Kremlis par Navaļnija izredzēm komentārus nevēlas sniegt. Krievijas prezidenta vēlēšanas notiks 2018. gadā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl