Komentāri

Pamatīgu neizpratni starptautiskajā vidē radījusi Krievijas prezidenta preses sekretāra Dmitrija Peskova sieva Tatjana Navka, kas televīzijā uzstājusies ar holokausta tēmu saistītā tērpā.

Kopā ar aktieri Andreju Burkovski Pirmā kanāla daiļslidošanas šovā numuru viņi izpildīja, tērpušies melnbalti svītrainos tērpos ar dzeltenām ebreju zvaigznēm, bet priekšnesuma beigās atskanēja šāvienu skaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrija uzstāšanos novērtēja ar maksimālo punktu skaitu, tikmēr numurs izpelnījies nosodījumu ārvalstu medijos. Tostarp Lielbritānijas laikraksts “Daily Mail” raksta, ka dejotāju “žilbinošie smaidi” šķituši “maz saistīti ar šo briesmīgo tēmu”, savukārt ASV žurnāls “People” uzstāšanos nosaucis par “satraucošu”.

Arī interneta komentāros daudzi cilvēki pauž neizpratni, kā var smaidīt, dejojot  cietuma formās ar dzeltenām zvaigznēm.

Pati Tatjana Navka tikmēr taisnojusies, ka tas ir viens no viņas “iecienītākajiem numuriem” un bērniem būtu jāzina un jāatceras šis briesmīgais laiks.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl