Komentāri
Putina pārstāvis: Ņemcova slepkavība nekaitēs Kremļa reputācijai
Foto: EPA/LETA

Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība nenodarīs kaitējumu Kremļa reputācijai, sestdien paziņoja prezidenta Vladimira Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs.

Pēc viņa teiktā, šai briesmīgajai slepkavībai ir visas pasūtījuma slepkavības pazīmes un, protams, tas diezgan izskatās pēc tādas lielas provokācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peskovs paziņoja, ka par Ņemcova slepkavību nekavējoties ziņots Putinam, kurš uzdevis Izmeklēšanas komitejas, Iekšlietu ministrijas un Federālā drošības dienesta vadītājiem izveidot izmeklēšanas grupu un izmeklēšanas gaitu ņemt savā kontrolē. Tomēr Putins nav ņēmis šo procesu personīgā pārraudzībā, kā to ziņoja daži Krievijas mediji.

Intervijā radiostacijai Kommersant FM, atbildot uz jautājumu par iespējamiem reputācijas zaudējumiem varai, ja slepkavas netiks ātri atrastas, Peskovs paziņoja: ”Ziniet, es tam kategoriski nepiekrītu. Tiešām, var visai viegli iedomāties, ka traki politologi izteiks viedokli, ka tas nodarīs kaitējumu kaut kādam Putina labajam vārdam un tā tālāk un tamlīdzīgi. Taču šajā gadījumā lieta ir tāda, ka, ar visu cieņu pret Borisa Ņemcova piemiņu, politiskajā plānā viņš neradīja kaut kādus draudus esošajai Krievijas vadībai un Vladimiram Putinam.”

”Ja mēs salīdzinām Putina, valdības popularitātes līmeni, reitingus, tad kopumā Boriss Ņemcovs bija nedaudz vairāk kā vidēji statistiskais pilsonis. Un tāpēc es droši vien arī sliecos noraidīt viņa viedokli,” paziņoja Peskovs.

Kā ziņots, Ņemcovs ar vairākiem šāvieniem tika noslepkavots piektdienas vakarā Maskavas centrā. Slepkavības vietā atrastas sešas patronas, Ņemcovam trāpīts četras reizes, viņu nāvējoši ievainojot.

Izmeklētāji izskata visas Ņemcova slepkavības versijas, sestdien paziņoja Maskavas Galvenās izmeklēšanas pārvaldes pārstāvis.
Tiesībsargājošās iestādēs uzskata, ka Ņemcova slepkavība bijusi rūpīgi plānota, tai gatavojušies iepriekš. Viena no versijām ir, ka tā bijusi pasūtījuma slepkavība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl