Putina nākamais mērķis ir Odesa

Komentāri
Putina nākamais mērķis ir Odesa
FOTO: LETA ()

Krievija plāno saasināt situāciju Odesā un ar šādu mērķi Krievijas specdienesti gatavo pilsētā virkni provokāciju, paziņojis Krievijas Valsts domes deputāts Iļja Ponomarjovs.

Pēc opozīcijā esošā deputāta vārdiem, nākamais Vladimira Putina mērķis ir “kara koridora izveidošana no Krievijas robežas līdz pat Odesai”. Kā ziņo deputāta avoti, uz Piedņestru pārdislocēts Krievijas spēku kontingents. Tajā pat laikā aicinājumi uz mieru ir teju vienīgais glābiņš Putinam, uzskata Ponomarjovs. “Ja šis pamiers patiesi kļūs par sākumu kaut kādam nopietnākam miera procesam un apturēs agresiju, tad – paldies Dievam, taču tas saglabās Putina varu,” sacīja deputāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ponomarjovs bija vienīgais no Valsts domes 450 deputātiem, kurš balsoja pret Krimas aneksiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl