Skaties Putina krīzes runas spilgtākos fragmentus!

Komentāri

Pašreizējās situācijas izveidošanos Krievijā galvenokārt veicinājuši ārējie faktori, bet rietumu sankcijām tajā ir maza loma, Ukrainai ir jābūt vienotai valstij, – ar šādiem paziņojumiem preses konferencē nācis klajā Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Pret Krieviju vērstās rietumvalstu sankcijas ir veidojušas vien 20 – 30% no kopējām tautsaimniecības problēmām, ar kurām tagad saskaras Krievija. Tādējādi šīm sankcijām ir visai neliela loma tagadējā Krievijas ekonomiskajā situācijā un tā “nav cena par Krimu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pārvarētu grūtības, Krievijai būs jāīsteno taupības pasākumi, turklāt valsts varētu krīzi pārvarēt tuvāko divu gadu laikā, sacīja Krievijas prezidents.

Krīzes samazināšanā tiks izmantoti līdzīgi paņēmieni kā 2008., 2009. gada krīzes laikā. Krievijas ekonomika turpinās augt, taču lēnāk, viņš sacīja.

Savukārt, runājot par krīzi Ukrainā, neņemot vērā pērn pavasarī veikto Krimas pussalas aneksiju, V. Putins pauda viedokli, ka tai ir jāsaglabājas kā vienotai valstij. Tāpat viņš sacīja, ka Ukrainas konfliktu jārisina tikai un vienīgi politiskā ceļā. Viņš noliedza, ka patlaban Ukrainas austrumos darbojas Krievijas militārie spēki. Cilvēki, kas piedalās operācijās nav algotņi, jo nesaņem par to naudu, uzsvēra V. Putins.

V. Putina preses konferences sasauc regulāri, taču šī ir zīmīga ar to, ka notiek laikā, kad Krievija piedzīvo sāpīgu rubļa vērtības samazinājumu.

Vairāk skaties video!

(Pievienotais video ir krievu valodā)

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl