Komentāri

Teju Viskrievijas skandāls izraisījies pēc tam, kad Krimas lielākās pilsētas Sevastopoles iedzīvotāji un varasiestādes pamanīja, ka grafiti zīmējumam, kurā attēlots Krievijas prezidents Vladimirs Putins, ir aizkrāsotas prezidenta acis.

Pats zīmējums ir veidots labākajās propagandas tradīcijās. Attēla fonā redzams Krievijas varenības simbols Kremlis, tam blakus labības lauks, kurā līdz viduklim atrodas Krievijas prezidenta Vladimira Putina tēls, kas ietērpts zemūdeņu matrožu formas tērpā. Lielformāta zīmējums atrodas uz kādas no Sevastopoles ēku sienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī uz 13. janvāri nenoskaidrotas personas bija aizkrāsojušas Putina acis, kas liek apšaubīt to, vai tiešām Krimā visi ir tik kvēli Krievijas prezidenta atbalstītāji un okupācijas piekritēji, kā to rāda Krievijas televīzijas.

Vietējā TV kanāla NTS-TV žurnālisti aptaujāja garāmgājējus, ko viņi domā par acu aizkrāsošanu. Interesanti, ka faktiski ar visiem cilvēkiem saruna beigu beigās nonāca pie tā, kā mainījusies dzīve pēc Krimas okupācijas. Jānorāda, ka visi aptaujātie neslēpa vilšanos gan par administratīvo haosu, gan par ievērojami pieaugušajām cenām veikalos.

Vairāk skaties video!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl