Putina attēlam Krimā aizkrāso acis; cilvēki sūdzas par dzīvi Krievijas sastāvā

0 Komentāru
Putina attēlam Krimā aizkrāso acis; cilvēki sūdzas par dzīvi Krievijas sastāvā
(Foto: AFP)

Teju Viskrievijas skandāls izraisījies pēc tam, kad Krimas lielākās pilsētas Sevastopoles iedzīvotāji un varasiestādes pamanīja, ka grafiti zīmējumam, kurā attēlots Krievijas prezidents Vladimirs Putins, ir aizkrāsotas prezidenta acis.

Pats zīmējums ir veidots labākajās propagandas tradīcijās. Attēla fonā redzams Krievijas varenības simbols Kremlis, tam blakus labības lauks, kurā līdz viduklim atrodas Krievijas prezidenta Vladimira Putina tēls, kas ietērpts zemūdeņu matrožu formas tērpā. Lielformāta zīmējums atrodas uz kādas no Sevastopoles ēku sienām.

Naktī uz 13. janvāri nenoskaidrotas personas bija aizkrāsojušas Putina acis, kas liek apšaubīt to, vai tiešām Krimā visi ir tik kvēli Krievijas prezidenta atbalstītāji un okupācijas piekritēji, kā to rāda Krievijas televīzijas.

Vietējā TV kanāla NTS-TV žurnālisti aptaujāja garāmgājējus, ko viņi domā par acu aizkrāsošanu. Interesanti, ka faktiski ar visiem cilvēkiem saruna beigu beigās nonāca pie tā, kā mainījusies dzīve pēc Krimas okupācijas. Jānorāda, ka visi aptaujātie neslēpa vilšanos gan par administratīvo haosu, gan par ievērojami pieaugušajām cenām veikalos.

Vairāk skaties video!

 

0 Komentāru