Komentāri
Putina atbalstītāji gatavi atteikties no jaunākajiem auto, ceļojumiem un slavenību ballītēm
FOTO: LETA

Krievija šobrīd piedzīvo ekonomisko krīzi, ko radījis naftas cenu un rubļa kursa kritums, kā arī sankciju karš starp Krieviju un Rietumvalstīm saistībā ar konfliktu Ukrainā. Tiesa gan, prezidenta Vladimira Putina popularitāti tas šķietami nav ietekmējis, viņu joprojām atbalsta arī turīgākie valsts iedzīvotāji. 

Krievijas modele Alisa Krilova nolēma atteikties no jaunākā modeļa Mercedes pasūtījuma, pavadīja Jaungada brīvdienas Maskavā, nevis slēpojot Alpos, un bija spiesta pieņemt darbā vietējo personālu, nevis ārvalstniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijusī Krievijas un starptautisko skaistumkonkursu uzvarētāja vēl aizvien ir turīga, taču pat viņa un viņas turīgie draugi jūt ekonomiskās krīzes sekas. Daudzi Krievijas bagātnieki retāk apmeklē slavenību ballītes un ierobežo savus tēriņus, lai kompensētu zaudējumus, ko radījis rubļa vērtības kritums.

Šī ir attieksme, ar kādu rēķinās Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Kopš nākšanas pie varas viņam ir izdevies panākt oligarhu un citu ietekmīgu uzņēmēju paklausību, liekot saprast, ka savus uzkrājumus viņi varēs saglabāt ar lojalitāti un nelīšanu politikā.

Pat rubļa vērtības kritums par 40% un zemo naftas cenu novājinātā Krievijas ekonomika un Rietumvalstu sankcijas nav spējušas mainīt šo kārtību. Tiesa gan, tēriņu samazināšanās ir jūtama, to atzīst arī lepnu restorānu saimnieki.

Luksusa preču ražotāji tomēr rēķinās, ka Krievijas bagātākie iedzīvotāji savus ieradumus nemainīs.

Juvelierizstrādājumu ateljē Bulvgarī plāno oktobri Maskavā atvērt jaunu veikalu, un arī autoražotājs General Motors, lai arī nolēmis slēgt savu rūpnīcu Krievijā, neplāno samazināt Premium līmeņa automašīnu tirdzniecību, jo tas ir sektors, ko krīze nav skārusi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl