Pusaudzes ballītē Meksikā pēc publiska video ielūguma ierodas tūkstošiem cilvēku

Komentāri

Neaizmirstamu 15 gadu jubilejas ballīti piedzīvoja kāda meitene Meksikā – uz viņas dzimšanas dienu ieradās tūkstošiem viesu. Tik lielu atsaucību pasākums guva pēc tam, kad ielūgums uz svētkiem tika publicēts internetā un ātri vien kļuva populārs. Slavena Meksikā kļuvusi arī pati gaviļniece – viņai pat piedāvāts filmēties vietējā televīzijas seriālā.

“Labdien! Mēs jūs 26. decembrī uzaicinām uz savas meitas Rūbijas 15. jubilejas ballīti. Visi laipni aicināti,” – šādu video ielūgumu sociālajā tīklā “Facebook” publicēja meksikāņu meitenes Rūbijas tēvs, domādams, ka to redzēs tikai draugi un ielūgums ticis adresēts radiem un tuvākajiem kaimiņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču iznākums bija nedaudz citāds – vairāk nekā miljons Facebook lietotāju apliecināja, ka ieradīsies uz Rūbijas ballīti, kurā, pēc tēva teiktā, koncertēs vairākas vietējās grupas un kā viena no izklaidēm būs zirgu skriešanās sacīkstes, kuru uzvarētājs saņems 10 tūkstošu peso jeb 460 eiro lielu naudas balvu.

Redzot, cik lielu atsaucību guvis šis notikums, Rūbijas tēvs teicās, ka nevienu viesi tomēr prom nesūtīs. Lielais notikums arī izpelnījās mediju interesi, un tam gatavojās ne tikai gaviļnieces ģimene, bet pat visa nelielā pilsēta.

Vērienīgo ballīti pieteicās sponsorēt arī vairāki uzņēmumi, bet citi pasākuma popularitāti izmantoja reklāmas mērķiem, piemēram, vietējā Meksikas lidsabiedrība reisus uz Rūbijas dzimto pilsētu piedāvāja ar 30% atlaidi. Galu galā, dzimšanas dienu apmeklēja vairāki tūkstoši viesu.

Lai gan pasākums bija krāšņs un priecīgs, tas beidzās skumji, jo zirgu skriešanās sacensībās tika samīti divi vīrieši, no kuriem viens no gūtajām traumām mira.

Meksikā 15. dzimšanas diena tiek svinēta kā pieaugšanas svētki, kad vecāki savām meitām rīko plašas, grandiozas svinības. Salīdzinājumam – ASV un citās kultūrās līdzīgi tiek svinēti tā dēvētie “saldie sešpadsmit”.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl