Puisis uzceļ 42 stāvus augstu torni no 1200 kārtīm!

Komentāri
Puisis uzceļ 42 stāvus augstu torni no 1200 kārtīm!

Kāds 13 gadus vecs pusaudzis no Ķīnas nolēmis izveidot 42 stāvus augstu kāršu namiņu. Tas ir 2,42 metrus augsts, un tā būvniecībā izmantotas 1200 spēļu kārtis.

Neparastās konstrukcijas autors Žou Vangjans skaidroja, ka izveidojis šo būvi viens pats, bez citu palīdzības. Tā būvniecībā nav izmantota līme vai līmlente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autora paša skatījumā šis ir labākais darbs, kas paveikts viņa 13 gadus garajā dzīvē.

Pirmo reizi pusaudzis sāka interesēties par torņu būvniecību pirms diviem gadiem. Kopš tā laika viņa kontā ir jau 80 dažādas formas daudzstāvu ēkas.

Puiša sapnis ir uzbūvēt Ginesa rekorda cienīgu torni – tas ir pieckārt augstāks nekā pašreiz uzbūvētais.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl