Komentāri
Pudždemons un četri bijušie Katalonijas ministri pieteikušies Beļģijas policijā

Līdzšinējais Katalonijas premjerministrs Karless Pudždemons un četri bijušie Katalonijas ministri pieteikušies Beļģijas policijā, svētdien, 5. novembrī, pavēstīja Briseles prokuratūra.

“Viņi tika apcietināti plkst. 9.17, tātad šorīt,” sacīja policijas pārstāvis sakariem ar presi. “Šopēcpusdien iesaistītos cilvēkus uzklausīs izmeklēšanas tiesnesis.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesnesim 24 stundu laikā no aizturēšanas brīža ir jāpieņem lēmums par to, kā rīkoties izdošanas pieprasījuma sakarā.

“Tas nozīmē, ka lēmums ir jāpieņem ne vēlāk kā līdz rītdienas plkst. 9.17,” piebilda prokuratūras pārstāvis.

Spānijas tiesnesis ceturtdien izdeva Eiropas Savienības (ES) orderi Pudždemona un četru viņa kabineta locekļu aizturēšanai, jo viņi atrodas Briselē un ceturtdien neieradās Madridē, lai liecinātu tiesā.

Pudždemons, kuru Spānijas valdība pagājušajā nedēļā atcēla no amata, nolēmis cīnīties pret iespējamu izdošanu Spānijai un izteicis gatavību sadarboties ar Beļģijas tiesu varasiestādēm, bet vienlaikus uzsvēris, ka vairs neuzticas Spānijas tiesām, uzskatot, ka tās ir politizētas.

Beļģijas varasiestādes sestdien paziņoja, ka līdz Pudždemona un viņa ministru iespējamajai izdošanai varētu paiet trīs mēneši.

Pudždemons piektdien izteicās, ka ir gatavs balotēties decembrī gaidāmajās Katalonijas vēlēšanās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl