Komentāri
Protestētāji Grieķijā iesaistās sadursmēs un dedzina automašīnas
FOTO: SCANPIX

Asas sadursmes nakts aizsegā notikušas Grieķijas galvaspilsētā Atēnās. Protestējot pret īpaši stingra režīma cietumiem, demonstranti iesaistījās sadursmēs ar policiju un aizdedzināja vairākas automašīnas.

Aptuveni 50 kapucēs tērpti protestētāji apmētāja likumsargus ar akmeņiem un petrolejas bumbām. Viņi aizdedzināja divas automašīnas un vairākas atkritumu urnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protestētāji pieprasa, lai slēgti īpaši stingra režīma cietumi. Tas bija viens no jaunās kreisi radikālās valdības priekšvēlēšanu solījumiem.

Pagājušajā nedēļā vairāki desmiti protestētāju ieņēma arī vairākas sabiedriskās ēkas un uz brīdi iekļuva arī parlamentā, kur pieprasīja atbrīvot cietumā ieslodzītos nemierniekus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl