Promaskaviskie kaujinieki masveidā pamet Ukrainu

Komentāri
Promaskaviskie kaujinieki masveidā pamet Ukrainu
FOTO: LETA

Ukrainā Doņeckas apgabalā turpinās kaujas starp Ukrainas armiju un pro-krieviskajiem separātistiem. Un tiek arī ziņots, ka promaskaviskie kaujinieki  turpat uz ielām pārģērbjas civilā apģērbā un masveidā pamet pilsētu.

Palikušie kaujinieki ar artilēriju un “Grad” iekārtām apšaudot Ukrainas armiju. Pilsētā daļēji darbojas internets un mobilie sakari; termoelektrostacijā, kas ar elektrību apgādā gandrīz visu Luhanskas apgabalu, ogļu krājumi atlikuši vien nedēļai. Savukārt Horļivkā, Doņeckas apgabalā nav ūdensapgādes un elektrības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukrainas spēki turpina savilkt loku ap separātistu kontrolētajām teritorijām, tomēr joprojām neizdodas pilnībā noslēgt robežas posmu, pa kuru no Krievijas turpinot ieplūst bruņutehnika un kaujinieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl