Komentāri
Prokrieviskie kaujinieki mērķtiecīgi uzbrūk Doņeckas reģiona infrastruktūrai
FOTO: LETA

Ukrainas premjers Arsenijs Jaceņuks paziņojis, ka prokrieviskie kaujinieki mērķtiecīgi uzbrūk Doņeckas reģiona infrastruktūrai, jo apzinās, ka tā var sagraut Ukrainas ekonomiku. Jau patlaban valsts infrastruktūrai nodarītie zaudējumi varētu būt lēšami miljardos ASV dolāru.

16 tūkstoši cilvēku apdzīvotā Ilovaiska, kas atrodas uz dienvidaustrumiem no Doņeckas ir jaunākā nemieru pārņemtā pilsēta. Pilsēta ir nozīmīgs reģiona dzelzceļa mezgls un tur Ukrainas spēku un separātistu kaujas notiek jau pēdējās trīs dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drošības spēki šodien, 20.augustā, paziņoja, ka pilsēta ir nonākusi valdības spēku kontrolē, bet nemiernieki uzsver, ka viņi uzbrukumu ir atraidījuši. Ukrainas bruņoto spēku brīvprātīgo bataljons “Donbass” paziņojis, ka kaujas Ilovaiskā ir ļoti smagas – pret viņiem tiek vērstas ne tikai snaiperu lodes, bet arī tanki, raķešu sistēmas ”Grad” un mīnmetēji.

Aizvadītajā naktī notikušajās kaujās gājuši bojā vismaz astoņi bataljona kaujinieki. Viņu vidū arī kāds amerikānis, kurš pieņēma Ukrainas pilsonību. Traumas guvis arī bataljona “Donbass” komandieris Semjons Semenčenko.
Ukrainas premjers Arsēnijs Jaceņuks šodien sacīja, ka separātistu ar vien aktīvākie uzbrukumi infrastruktūrai – šahtām, elektrostacijām, transformatoriem, elektrotīkliem, dzelzceļiem un tiltiem– mērķtiecīgi iznīcina Ukrainas ekonomiku.

Pēc Jaceņuka sacītā apšaudes infrastruktūras objektiem tiek veiktas ar lielu precizitāti un ir nodarījušas miljardiem ASV dolāru lielus zaudējumus, bet karadarbības kopējie zaudējumu Ukrainai var sasniegt astoņus miljardus ASV dolāru, sacīja Jaceņuks.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl