3 komentāri

Pēc iepazīšanās ar situāciju izmitināšanas centrā Mucenieki deputāti kā lielāko problēmu minēja to, ka patvēruma meklētāji tur nav nekādā veidā nodarbināti.

Izskanēja arī ideja, ka patvēruma meklētājiem, kurus nākotnē uzņems Latvija, būtu jāmācās valsts valoda jau no pirmās dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmitināšanas centrā Mucenieki pašlaik jau mitinās 50 patvēruma meklētāji, no kuriem 13 ir bērni.

Ar apstākļiem Muceniekos aizvadītajā nedēļā iepazinās Saeimas deputāti, kuri bēgļus arī izjautāja. Vairāki patvēruma meklētāji politiķiem atzina, ka vēlētos palikt Latvijā, ja saņemtu bēgļu statusu.

“Es mazliet protu krievu valodu, tas palīdz. Ja darba nebūs, tad došos uz citu valsti,” tā norādīja viens no patvēruma meklētājiem. Uz jautājumu, vai viņš plāno iegūt “dokumentus” šeit un tad doties prom, vīrietis atbild: “Nu ja būs darbs šeit, tad strādāšu.”

Skaties arī šo video un uzzini, kā ar bēgļu iztaujāšanu veicās deputātam Artusam Kaimiņam.

TOP komentāri

 • Linda
  +3 +3 0

  Linda

  Taka ar darbu nevar nodarbinat,tad vajag nodarbinat ar izklaidem un atrakcijam!
  Rikot pokera turnirus,skaistumkonkursus-Misters Irana,vai Misters Afganistana.
  Vel varetu rikot konkursu kurs pagatavos gardako kuskusu,talak aizmetis granatu,no sadzives lidzekliem pagatavos efektivako degmaisijumu.
  Maigakam un makslinieciskakam dveselem varetu rikot konkursus par skaistako rotu pagatavosanu no kastaniem vai zilem.
  Un ta tie rudens vakari paies vienos priekos un ligsmiba.:))
 • Ilona Vīnberga
  +3 +3 0

  Ilona Vīnberga

  Balss no debesīm viņiem pavēl: pārdod māju, nopērc viltotus dokumentus, dodies iekarot Eiropu? Man jau vairāku gadu garumā, parasti ar lielu skandālu Rīgas sociālajā dienestā tie piešķirts GMI pabalsts 59,65 eiro, t.i. pat mazāk kā saņem iebrucēji. Man 54, 3.invaliditātes grupa, darba stāžs 30 gadi, dzīvoklis denacionalizētā mājā bez ērtībām. Mucenieki var uzņemt līdz 250 iebrucējiem, nodrošinot tiem dzīvošanu siltumā. Man jāstaipa malka, ko es pat nedrīkstu darīt veselības problēmu dēļ.Kur liks tos pārējos? ES piespiedīs piešķirt viņiem dzīvokļus. Latvieši tā arī turpinās mitināties graustos ar sirsniņmājām pagalmā. viņu bērniem 49 eiro, mūsējiem 11 eiro. Pareizi teica mūsu diženais Veidenbaums:"Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks."
  Jau no pirmās uzturēšanās dienas jāliek pie darba tie iebrucēji, lai atstrādā tos divus eiro. Mūsu 60-gadīgos vecīšus varēja nodarbināt algotajos piespiedu darbos 8 stundas par 100 latiem, šitie nevar lapas grābt un latvāņus pļaut? Griķus viņi neēd. Nu lai neēd. Mana vecāmāte kādreiz teica, ka bada un kara laikā velns pat mušas ēda... Tatad izsalkuši tie iebrucēji nav. Varētu padomāt, ka mēs nepērkam zivju galvas un no suņiem domātajiem kauliem buljonu nevāram. Deputātus vajadzētu pavadāt ekskursijās pa mūsu pensionāru un nabagu mitekļiem, lai apskatās kā mēs dzīvojam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl