Komentāri
Pretterorisma reidos Francijā aizturētas vēl četras personas
Foto: AFP / LETA

Francijā pretterorisma operācijas laikā aizturēti vairāki cilvēki par iespējamo saistību ar kādu no islāma kaujinieku grupējumiem. Viens no viņiem tiek turēts aizdomās arī par līdzdalību Parīzes teroraktu sarīkošanā.

Pēc pretterorisma reidiem Francijas galvaspilsētā Parīzē arestēta neliela cilvēku grupa. Visi tās dalībnieki tiek turēti aizdomās par sasaisti ar kādu no teroristiskajām organizācijām, kuras pašlaik karo Sīrijā vai Irākā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no arestētajiem ir pat, iespējams, palīdzējis organizēt asiņainos teroraktus Parīzē pagājušā gada novembrī, paziņojis Francijas iekšlietu ministrs Bernārs Kazenevs.

“Šī persona, kā arī vēl trīs citas tika arestētas pretterorisma operācijas reida laikā. Es aicinu visus būt arī turpmāk modriem un ziņot par dažādiem aizdomīgiem gadījumiem,” aicinājis Francijas iekšlietu ministrs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl