Komentāri
Postošs zemes nogruvums Ķīnā; ir bojāgājušie
FOTO: LETA

Postošs zemes nogruvums Ķīnas Guidžou provinces, Jinpinas ciemā notika vakar, 27.augusta, vakarā. Dzīvību zaudējuši vismaz astoņi cilvēki, bet vēl vairāki tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Milzu zemes nogruvums apracis vairākus desmitus māju. Glābšanas dienesti turpina pārmeklēt ēku gruvešus, lai pārliecinātos, vai tajos nav iesprostoti cilvēki. Amatpersonas lēš, ka bojāgājušo skaits varētu pieaugt.

Ķīnas mediji ziņo, ka nogruvuma laikā sabojāta, kāda ūdenskrātuve. Tas izraidījis pamatīgus plūdus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl