Komentāri
Postošs ugunsgrēks draud “apēst” veselu pilsētu; evakuēti VISI iedzīvotāji
EPA/LETA

Plašs ugunsgrēks radījis milzu postījumus Kanādas Fortmakmari pilsētā. Nespējot ierobežot liesmu straujo izplatību, izsludināts ārkārtas stāvoklis un evakuēti visi iedzīvotāji. Glābšanas dienesti pauž bažas, ka uguns pilsētu varētu nopostīt pilnībā.

No Fortmakmari evakuēti visi 88 tūkstoši iedzīvotāju – tā ir lielākā evakuācija kādu Kanādas Albertas province jebkad pieredzējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābšanas dienesti ziņo, ka liesmas jau nopostījušas gandrīz divus tūkstošus dzīvojamo māju un citu ēku, taču uguns izplatību neizdodas apturēt. Līdz ar spēcīgu vēju, liesmas strauji izplatījušās un kļuvušas nekontrolējamas. Patlaban jau izdegusi aptuveni desmit tūkstošus hektāru plaša teritorija.

Ziņu par cietušajiem pagaidām nav.

Vairāk nekā 100 ugunsdzēsēju vēl joprojām cenšas uguns nelaimi savaldīt.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl