Komentāri
Postošā eksplozija Ķīnā prasījusi jau vairāk nekā 100 cilvēku dzīvību
Foto: EPA / LETA

Ķīnā Tjandziņas pilsētā notikuši vēl vairāki sprādzieni. Varasiestādes uzsākušas iedzīvotāju evakuāciju. Pieaug bažas par to, ka avārijas vietā noplūdis liels daudzums ārkārtīgi bīstamu ķimikāliju, tostarp arī nātrija cianīds. Bojā gājuši jau vairāk nekā 100 cilvēku.

Ķīnas Tjaņdziņas pilsētā, ko trešdien vēlu vakarā satricināja virkne spēcīgu sprādzienu, sestdien nograndušas vēl vismaz septiņas līdz astoņas jaunas eksplozijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No notikuma vietas bija redzamas paceļamies liesmas. Tās esot izcēlušās jau nodegušajās automašīnās un pamestajā auto stāvlaukumā, taču īsā laika posmā strauji izplatījušās. Reaģējot uz jaunākajiem ugunsgrēkiem, policija ir palielinājusi evakuācijas rādiusu līdz trim kilometriem apkārt notikuma vietai.

Postošā sprādziena sekas:

Kā vēsta vietējie mediji, sprādzienā bojā gājušo skaits ir pieaudzis līdz 112 cilvēkiem, bet 95 cilvēki joprojām ir pazuduši bez vēsts. Slimnīcā ir nogādāti vairāk nekā 700 cilvēku, no kuriem gandrīz 60 atrodas ļoti kritiskā stāvoklī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl