Komentāri
Postošā eksplozija Ķīnā prasījusi jau vairāk nekā 100 cilvēku dzīvību
Foto: EPA / LETA

Ķīnā Tjandziņas pilsētā notikuši vēl vairāki sprādzieni. Varasiestādes uzsākušas iedzīvotāju evakuāciju. Pieaug bažas par to, ka avārijas vietā noplūdis liels daudzums ārkārtīgi bīstamu ķimikāliju, tostarp arī nātrija cianīds. Bojā gājuši jau vairāk nekā 100 cilvēku.

Ķīnas Tjaņdziņas pilsētā, ko trešdien vēlu vakarā satricināja virkne spēcīgu sprādzienu, sestdien nograndušas vēl vismaz septiņas līdz astoņas jaunas eksplozijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No notikuma vietas bija redzamas paceļamies liesmas. Tās esot izcēlušās jau nodegušajās automašīnās un pamestajā auto stāvlaukumā, taču īsā laika posmā strauji izplatījušās. Reaģējot uz jaunākajiem ugunsgrēkiem, policija ir palielinājusi evakuācijas rādiusu līdz trim kilometriem apkārt notikuma vietai.

Postošā sprādziena sekas:

Kā vēsta vietējie mediji, sprādzienā bojā gājušo skaits ir pieaudzis līdz 112 cilvēkiem, bet 95 cilvēki joprojām ir pazuduši bez vēsts. Slimnīcā ir nogādāti vairāk nekā 700 cilvēku, no kuriem gandrīz 60 atrodas ļoti kritiskā stāvoklī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl