Porošenko: Ukrainas austrumos ir 40 tūkstoši Krievijas finansētu kaujinieku

1 komentārs
Porošenko: Ukrainas austrumos ir 40 tūkstoši Krievijas finansētu kaujinieku
Foto: AP/SCANPIX

Par spīti noslēgtajam pamieram Ukrainas austrumos atrodas 40 tūkstoši kaujinieku, kuri turpina saņemt finansējumu, ieročus un militāro tehniku no Krievijas, paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

Porošenko arī akcentējis, ka Krievija palielina savu militāro klātbūtni un turpina iesūtīt jaunas Krievijas armijas vienības un ieročus. Pēdējo 24 stundu laikā Ukrainas armijas un separātistu apšaudēs dzīvību zaudējuši pieci Ukrainas karavīri, vēl vismaz 12 ievainoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ASV aizsardzības ministrs trešdien apstiprinājis NATO spēku virspavēlnieka, ģenerāļa Filipa Brīdlova paustos pieņēmumus, ka pastāv liela varbūtība, ka Krievijas atbalstītie kaujinieki Ukrainas austrumos gatavo jaunu uzbrukumu.

Pēc ģenerāļa teiktā, Krievijas armija varētu izmantot uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, lai atjaunotu ieroču krājumus separātistiem, nostiprinātu pozīcijas un trenētos nākamajiem soļiem.

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    0 0 0

    Raimonds Cellers

    UKRAINAS AUSTRUMOS ATRODAS 40 TŪKSTOŠI KAUJINIEKI .90 GADOS LATVIJĀ ARĪ TIKA IZPLATĪTA INFORMĀCIJA ,KA TAJĀ IR TIK UN TIK KRIMINĀLIE GRUPĒJUMI NOTIKA VISĀDAS BRIESMĪGAS LIETAS ,BET SAKIET CIENĪTIE,JA JAU IR TĀDA PRECĪZA INFORMĀCIJA UN IR TĀDI DATI,TAD KAS TIEK DARĪTS LAI TO VISU PĀRTRAUKTU.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl