Porošenko: Šī nedēļa būs izšķiroša

Komentāri
Porošenko: Šī nedēļa būs izšķiroša
Foto: AFP/LETA

Šī nedēļa būs izšķiroša konflikta noregulēšanai Donbasa reģionā, kurā aktīvi uzdarbojas separātisti, paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

Šopiektdien Itālijas pilsētā Milānā P. Porošenko tiksies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai apspriestu pusgadu ilgo konfliktu valsts austrumos.

P. Porošenko sacīja, ka sarunas parādīs, cik patiesas būs bijušas ar Krieviju panāktās vienošanās par pamiera noslēgšanu. Viņš arī apsolīja, ka atbrīvotajās teritorijās Ukrainas vara atgriezīsies pilnā apmērā.

Vienlaikus vakar P. Porošenko pieņēmis aizsardzības ministra Valērija Geleteja demisiju. V. Geletejs amatā stājās šā gada jūlijā, un pēdējā laikā viņa darbība asi kritizēta.

Jaunā ministra kandidatūru parlamentā P. Porošenko gatavojas iesniegt šodien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl