Komentāri
Porošenko: Pamiera laikā Ukraina atjaunojusi kaujas spējas
FOTO: SCANPIX

Pamiera laikā ir atjaunotas Ukrainas bruņoto spēku kaujas spējas, pirmdien paziņoja prezidents Petro Porošenko. “Kā mēs izmantojām pamiera laiku? Kamēr nenotiek aktīvas kaujas, mēs pilnībā esam atjaunojuši kaujas spējas daļai vienību. Atbilstoši situācijai 5.septembrī, mums no kaujas komplekta tehnikas bija palikuši 20%, šodien ir 100%, ir ar ko sevi aizsargāt,” žurnālistiem sacīja prezidents.

“Šodien Ukrainas karavīriem [pretterorisma operācijas zonā] ir pavēle – gadījumā, ja tiek veikta apšaude, viņiem ir iespēja atbildēt ar pretuguni,” norādīja Porošenko.

Krievija februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES , ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl