Porošenko: Krievija ir neprognozējama savā agresijā un var uzbrukt jebkur

1 komentārs
Porošenko: Krievija ir neprognozējama savā agresijā un var uzbrukt jebkur
AP/SCANPIX

Krievija ir neprognozējama savās agresīvajās darbībās un var uzbrukt jebkurā vietā, piemēram, Baltijas valstīm vai ar ieročiem aizsargāt gāzes cauruļvadu “Nord Stream 2”, intervijā Polijas telekanālam “TVN24” pavēstījis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

“Neviens nezina, kam Krievija gribēsies uzbrukt rīt. Varbūt Krievijas karavīriem gribēsies aizsargāt “Nord Stream 2″ un uzbrukt Baltijas valstīm,” sacīja Porošenko. “Varbūt Krievijai iegribēsies veikt triecienu pa kārtējām vēlēšanām, kā viņi mēģināja to darīt referenduma laikā Nīderlandē vai “Brexit” referenduma laikā un citās valstīs.”

Viņš uzsvēra, ka pašreizējā situācijā Ukraina prasa vienotību, kā tas tika demonstrēts nesen pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainas kuģiem Kerčas šaurumā.

“Pirms četriem gadiem visi baidījās nosaukt Krievijas uzbrukumu Ukrainai par agresiju, to sauca par konfliktu vai krīzi. Tagad situācija izskatās pavisam citādi,” norādīja Porošenko.

“Katru reizi Krievija noliedz savu atbildību par tiem vai citiem noziegumiem. Un tikai tiešu pierādījumu demonstrēšana kā Malaizijas reisa MH17 notriekšanas vai indēšanas Solsberi gadījumā ļauj parādīt patieso Krieviju,” sacīja Porošenko. “Notikumi Kerčas šaurumā ir bīstami Ukrainas vienotībai, taču visupirms – visas Eiropas reģionālajai drošībai un, iespējams, globālajai drošībai.”

Viņš arī piebilda, ka Rietumu reakcija uz Krievijas agresiju Kerčas šaurumā bija zibenīga – uz ukraiņu jūrnieku sagūstīšanu reaģēja ANO, NATO, vairums alianses dalībvalstu, G7 un Eiropas Savienība (ES).

Jau ziņots, ka Krievijas bruņotie spēki 25. novembrī Kerčas šaurumā sagrāba trīs Ukrainas jūras spēku kuģus, kas tika aizvesti uz Kerčas ostu Krievijas okupētajā Krimā. Sagūstītos 24 ukraiņu jūrniekus Krievija apcietināja uz diviem mēnešiem un nogādāja Maskavā.

TOP komentāri

  • skorpions
    0 0 0

    skorpions

    Kad Gruzija izraisīja karu ar Abhāziju un Osetiju...TAD MŪSU MASU MEDIJI ĻOTI CENTĀS UZSVĒRT šo karu ,kā KARU AR KRIEVIJU....,kaut gan biegās izrādījās ,kad PSIHISKI SLIMAIS SAKAŠVILLI....kuru mūsu marionetes tāpat CILDINĀJA KĀ ŠO PSIHISKI SLIMO PORAŠENKO....,jo šie abi ĀKSTI ,NELIEŠI ,BANDĪTI principā ievilka SAVAS TAUTAS KARĀ ,kur iznākums ir viens......JO JEBKURĀ KARĀ NOGALINA un ja tādi NOZIEDZNEIKI ,kā Sakašvilli un Porašenko izmanto savu varu un vēl sarīko KARU AR PAŠU TAUTĀM.....,jo gruzīni oseti abhāzi ..ir radniecīgas tautas.....Tas pats ar ukraiņiem ,kuri PRINCIPĀ KARO SAVĀ TERITORIJĀ PRET KRIEVVALODĪGAJIEM ,kuri dzīvo UKRAINĀ.....Un te idiotam Porašenko vajadzētu saprast realitāti ,kad viņš karo savā teritorijā ar savu tautu.......NEVIS AR KRIEVIJU........tā ka Porašenko vieta ir CIETUMĀ UN UZ MŪŽU.....jo tādus ir jātiesā ,kuri IZNĪCINA SAVU TAUTU un vēl klaji melojot ,kad karo ar KRIEVIJU....ha ha ha ha ha ......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl