Komentāri
Porošenko: Ja miera nebūs, visā valstī tiks izsludināts karastāvoklis
(Foto: LETA)

Ukrainas prezidents Petro Porošenko sestdien paziņoja, ka visā Ukrainā tiks izsludināts karastāvoklis, ja netiks panākts miers.

“Vēl valdības sēdē es brīdināju, ka mums gadījumā, ja nebūs miera, nāksies pieņemt ļoti grūtu, taču nepieciešamu lēmumu par karastāvokļa ieviešanu. Es vēlreiz uzsveru – tādā gadījumā karastāvoklis tiks ieviests ne tikai Doņeckā un Luhanskā, bet gan visā valstī,” uzsvēra Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pat laikā viņš izteica cerību, ka ienaidnieks apdomāsies un no 15.februāra plkst.00.00 pārtrauks uguni.

“Mēs visi vēl ceram uz veselā saprāta uzvaru pār slimīgām impēriskām ambīcijām un sagaidām, ka tas, kurš savulaik deva mājienu sākt karadarbību Donbasā, beidzot apstāsies un dos komandu pārtraukt šaušanu svētdien plkst.00.00,” sacīja Porošenko.

Pēc viņa teiktā, šobrīd priekšā ir ļoti svarīgas krustceles – “vai nu ienaidnieks aptur uguni un sākas deeskalācija un pēc tam arī politisks noregulējums, un Minskā un visas pasaules priekšā Ukraina pierādīja, ka tā ir mūsu izvēle, vai arī ienaidnieks uzspiedīs konflikta eskalāciju gan mums, gan Eiropai, gan visai pasaulei”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl