Porošenko asociācijas līgumu ar ES vēlas parakstīt divu nedēļu laikā

Komentāri
Porošenko asociācijas līgumu ar ES vēlas parakstīt divu nedēļu laikā
Foto: Freeimages.om

Ukrainas jaunievēlētais prezidents Petro Porošenko pēc inaugurācijas gatavojas parakstīt Ukrainas asociācijas līgumu ar Eiropas Savienību.

Asociācijas līguma parakstīšana ar Eiropas savienību Ukrainā ir aktuāls jautājums pēdējo pusgadu, kopš iepriekšējais prezidents Viktors Janukovičs negaidīti atteicās līgumu noslēgt un sākās asiņaini protesti.

Porošenko asociācijas līgumu vēlas parakstīt uzreiz pēc savas inaugurācijas. Tiek lēsts, ka tā notiks pēc divām nedēļām.

Tiesa, Eiropas amatpersonas norāda, ka tik ātri līgumu neizdosies noslēgt.

Tāpat Porošenko paziņojis, ka Ukrainai vajadzīga tieša ASV militārā palīdzība, jo neuzskata sankcijas par pietiekoši spēcīgu atturošu līdzekli. Pēc viņa domām, agresija no Krievijas puses varot turpināties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl