Komentāri
Porošenko aicina noteikt Krievijai jaunas sankcijas Minskas vienošanās neizpildes gadījumā
FOTO: SCANPIX

Rietumvalstīm ir jānosaka jaunas sankcijas Krievijai, ja netiks īstenota Minskas vienošanās, ceturtdien pēc sarunām ar Eiropas Savienības (ES) līderiem paziņoja Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

“Manuprāt, ja Minskas vienošanās tiks pārkāpta, tad ir īstais iemesls tālākiem Eiropas Savienības un ASV ierobežojošiem pasākumiem,” paziņoja Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Eiropas Padomes prezidents Donalds Tusks norādīja, ka “īstā pārbaude būs ugunspārtraukšanas ievērošana. Mēs būsim piesardzīgi, līdz vārdi uz papīra nepārvērtīsies reālos darbos”.

Ukrainas, Francijas, Vācijas un Krievijas līderi sarunās Minskā ceturtdien vienojās par karaspēka un smagās tehnikas atvilkšanu, kā arī par uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, sākot no 14. februāra pusnakts.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko pavēstīja, ka vienošanos parakstījusi tā dēvētā kontaktgrupa, kurā ir Maskavas, Kijevas un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas pārstāvji. Dokumentu parakstījuši arī kontaktgrupas sēdē pieaicinātie teroristu bandu vadoņi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl