Komentāri
Poļu un citu tautu tiesības Lielbritānijā tiks respektētas, paziņo britu premjere Meja

Reaģējot uz Lielbritānijā pieaugošo rasistisko uzbrukumu skaitu, Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka pēc izstāšanās no Eiropas Savienības Lielbritānijā dzīvojošo poļu un citu Eiropas Savienības valstu pilsoņu tiesības netiks ierobežotas.

Meja pēc tikšanās ar Polijas premjerministri Beātu Šidlo paziņoja, ka nepieļaus neviena Apvienotā Karalistē dzīvojošā eiropieša diskrimināciju.

“Es vēlreiz atkārtoju – tiks garantētas tiesības visiem poļiem un citu Eiropas Savienības valstu pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā tik ilgi, kamēr vien tiek garantētas Eiropas Savienība dzīvojošu britu pilsoņu tiesības,” pauda Meja.

Pēc referenduma, kurā briti nobalsoja par izstāšanos no Eiropas Savienības – Lielbritānijas policija jūlijā konstatējusi rasistisku pārkāpumu pieaugumu par 41 procentu. Vairākos gadījumos cietušie ir tieši poļi. Augustā Londonas ziemeļos vairāki pusaudži smagi piekāva kādu 40 gadus vecu poļu vīrieti, kurš vēlāk no gūtajām traumām slimnīcā mira. Pēc notikušā Polija vairākkārt aicinājusi Londonu saglabāt cilvēku pārvietošanās brīvību un aizsargāt Lielbritānijā dzīvojošo Polijas pilsoņu intereses.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl