Komentāri
Politiskā krīze Lielbritānijā! Vairāk nekā trīs miljoni britu paraksta petīciju par atkārtotu referendumu
FOTO: LETA

Lielbritānijā vēršas plašumā neapmierinātība ar referendumā vairākuma pausto vēlmi izstāties no Eiropas Savienības (ES). Petīciju par atkārtotas tautas nobalsošanas rīkošanu parakstījuši jau vairāk nekā trīs miljoni britu.

Tikmēr padziļinās arī politiskā krīze. No amata atkāpušies seši britu lielākā opozīcijas politiskā spēka Leiboristu partijas tā sauktās ēnu valdības ministri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas noticis pēc tam, kad leiboristu līderis Džeremijs Korbins šodien atlaida ēnu valdības ārlietu ministru Hilariju Benu.

Viņš uzskata, ka Korbinam ir jāatkāpjas no partijas vadītāja amata. Leiboristu līderis izpelnījies arī vairāku citu prominentu savas partijas biedru kritiku par to, ka kampaņa pirms referenduma, kurā Korbins iestājās par palikšanu Eiropas Savienībā, nav bijusi pietiekami pārliecinoša.

Vai Korbins saglabās Leiboristu partijas vadītāja amatu, būs atkarīgs no uzticības balsojuma, kas gaidāms nākamnedēļ. Amatu atstāt pats viņš nav gatavs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl