Komentāri
Polijas valdība plāno ierobežot medijus; tūkstošiem iedzīvotāju iziet ielās, lai protestētu

Skaļi protesti Polijā! Vairāki tūkstoši cilvēku jau otro dienu pulcējas Varšavas ielās, lai protestētu pret valdības ieceri ierobežot žurnālistu darbu parlamentā.

Aptuveni 2000 cilvēku piedalījušies mītiņā pie prezidenta pils un pēc tam devušies uz valdības ēku. Protestus izraisījis valdības plāns turpmāk parlamentā ierobežot žurnālistu piekļuvi deputātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iecere paredz, ka parlamenta telpās drīkstētu uzturēties tikai ierobežots skaits viena medija žurnālistu, turklāt tiktu aizliegts filmēt un fotografēt. Plašas demonstrācijas sākās jau piektdien.

Foto

Pie Polijas Seima ēkas bija sapulcējušies vairāki tūkstoši cilvēku, dziedot valsts himnu un skandējot lozungus “Brīvi mediji!” un ”Demokrātija!”. Demonstrāciju dēļ deputāti bija spiest doties uz citu telpu, lai balsotu par nākamā gada budžetu, kā rezultātā opozīcija balsojumu uzskata par nelikumīgu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl