Komentāri
Polijas valdība plāno ierobežot medijus; tūkstošiem iedzīvotāju iziet ielās, lai protestētu

Skaļi protesti Polijā! Vairāki tūkstoši cilvēku jau otro dienu pulcējas Varšavas ielās, lai protestētu pret valdības ieceri ierobežot žurnālistu darbu parlamentā.

Aptuveni 2000 cilvēku piedalījušies mītiņā pie prezidenta pils un pēc tam devušies uz valdības ēku. Protestus izraisījis valdības plāns turpmāk parlamentā ierobežot žurnālistu piekļuvi deputātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iecere paredz, ka parlamenta telpās drīkstētu uzturēties tikai ierobežots skaits viena medija žurnālistu, turklāt tiktu aizliegts filmēt un fotografēt. Plašas demonstrācijas sākās jau piektdien.

Foto

Pie Polijas Seima ēkas bija sapulcējušies vairāki tūkstoši cilvēku, dziedot valsts himnu un skandējot lozungus “Brīvi mediji!” un ”Demokrātija!”. Demonstrāciju dēļ deputāti bija spiest doties uz citu telpu, lai balsotu par nākamā gada budžetu, kā rezultātā opozīcija balsojumu uzskata par nelikumīgu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl