Komentāri

Pirmdien Polijā tiek pieminēta septītā gadadiena, kopš aviokatastrofā Krievijā bojā gāja toreizējais valsts prezidents Lehs Kačiņskis un vēl 95 cilvēki. Un izmeklētāji nākuši klajā ar paziņojumu, ka, pretēji iepriekš domātajam, prezidenta lidmašīna esot sākusi sadalīties jau gaisā.

Prezidents, viņa sieva un Polijas bruņoto spēku vadība gāja bojā ceļā uz Katiņu, kur plānoja pieminēt padomju armijas nošautos poļu gūstekņus. Polijas un Krievijas izmeklētāji iepriekš atzinuši, ka avārija notika pilota kļūdas, slikto laikapstākļu un sliktās gaisa satiksmes kontroles dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr šobrīd Polijas politikā ārkārtīgi ietekmīgais Jaroslavs Kačiņskis uzskata, ka avārija sarīkota tīšām, sazvēroties Krievijas varasiestādēm un viņa politiskajiem oponentiem Polijā, piemēram, bijušajam premjeram Donaldam Tuskam. Tādēļ avārijas izmeklēšana atsākusies ar jaunu sparu. To gan traucē fakts, ka Krievija atsakās atdod lidmašīnas atlūzas, aizbildinoties, ka tai vispirms jāpabeidz sava izmeklēšana.

Foto: piemiņas pasākumi Polijā

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl