Komentāri

Pirmdien Polijā tiek pieminēta septītā gadadiena, kopš aviokatastrofā Krievijā bojā gāja toreizējais valsts prezidents Lehs Kačiņskis un vēl 95 cilvēki. Un izmeklētāji nākuši klajā ar paziņojumu, ka, pretēji iepriekš domātajam, prezidenta lidmašīna esot sākusi sadalīties jau gaisā.

Prezidents, viņa sieva un Polijas bruņoto spēku vadība gāja bojā ceļā uz Katiņu, kur plānoja pieminēt padomju armijas nošautos poļu gūstekņus. Polijas un Krievijas izmeklētāji iepriekš atzinuši, ka avārija notika pilota kļūdas, slikto laikapstākļu un sliktās gaisa satiksmes kontroles dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr šobrīd Polijas politikā ārkārtīgi ietekmīgais Jaroslavs Kačiņskis uzskata, ka avārija sarīkota tīšām, sazvēroties Krievijas varasiestādēm un viņa politiskajiem oponentiem Polijā, piemēram, bijušajam premjeram Donaldam Tuskam. Tādēļ avārijas izmeklēšana atsākusies ar jaunu sparu. To gan traucē fakts, ka Krievija atsakās atdod lidmašīnas atlūzas, aizbildinoties, ka tai vispirms jāpabeidz sava izmeklēšana.

Foto: piemiņas pasākumi Polijā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl