Komentāri
Polija uzdevusi armijai meklēt pazudušo “nacistu zelta vilcienu”
Ilustratīvs foto: Bart Everson/Flickr

Polija ir uzdevusi bruņotajiem spēkiem meklēt Otrā pasaules kara laika vilcienu, kurā varētu atrasties nacistu salaupītās bagātības.

Lai novērstu iespējamus incidentus, Polijas policija pirmdien bloķēja piekļuvi iespējamajai vilciena atrašanās vietai netālu no Valbžihas pilsētas Polijas dienvidrietumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrs nosūtījis tehnisko aprīkojumu, lai pārmeklētu teritoriju pie Valbžihas pilsētas un noskaidrotu, vai tāds vilciens patiešām pastāv.

Pastiprināta interese par iespējamo atradumu Polijā sākās pēc tam kad divi cilvēki – kāds polis un vācietis – paziņoja, ka ir atraduši bruņuvilcienu, kurā atrodas dažādas vērtslietas, dārgmetāli un rūpnieciskie materiāli. Pagaidām tikai Polijas Kultūras ministrija ir apliecinājusi, ka šāds vilciens tiešām ir atrasts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl