Komentāri
Polijā, iespējams, atrasts nacistu vilciens ar salaupītām bagātībām
Foto: Bala Sivakumar/Flickr

Polijā, iespējams, atrasts Otrā pasaules kara beigās pazudušais vilciens, kas vedis nacistu salaupītās zeltlietas, dārgakmeņus un ieročus.

Vietējā folklora vēsta, ka, tuvojoties padomju armijai, bruņuvilciens iebraucis tunelī netālu no viduslaiku pils pie Valbržihas un nekad tā arī nav izbraucis ārā. Tunelis vēlāk ticis slēgts un tā atrašanās vieta aizmirsta. Taču tagad kāds Vācijas un kāds Polijas pilsonis apgalvo, ka atraduši vilcienu un pieprasa daļu no atraduma vērtības.

“Vēstulē šīs personas norāda, ka vēlas 10% komisijas maksu no kravas vērtības, tāpēc mums ir aizdomas, ka viņi zina, kas tur atrodas,” pauda Valbržihas pašvaldības pārstāve Marika Tokarska.

Šobrīd ziņas par vilciena atrašanos pārbauda Polijas varas iestādes. Daži vēsturnieki gan šaubās, ka šāds vilciens jebkad ir eksistējis – nekādu dokumentu par to arhīvos nav. Turklāt kopš kara beigām ne viens vien ir centies sameklēt tā dēvēto spoku vilcienu, taču līdz šim neko nav izdevies atrast.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl