Komentāri
Polijā aizdomās par spiegošanu aizturēts augsta ranga virsnieks
FOTO: LETA

Aizdomās par spiegošanu Polijas Drošības dienests aizturējis augsta ranga armijas virsnieku, paziņojusi Polijas Aizsardzības ministrija. Pamatojoties uz Polijas mediju sniegto informāciju, spiegošana, iespējams, notikusi Krievijas labā.

“Aizsardzības ministrija aizturējusi poļu virsnieku aizdomās par spiegošanu ārvalstu labā, balstoties uz pretizlūkošanas pierādījumiem,” pausts ministrijas paziņojumā.

Vietēji mediji ziņo, ka iespējamā spiega aizturēšanas operāciju veikuši Polijas iekšējās drošības dienesta darbinieki. Kā ziņo televīzijas kanāls TVN, virsnieks aizturēts trešdien Aizsardzības ministrijas ēkā.

Polijas radiostacija Zet norādīja, ka aizturēti divi vīrieši – Aizsardzības ministrijas virsnieks un jurists ar Polijas un Krievijas dubultpilsonību.

Polijas valdība nekomentē aizturēto iespējamo saistību ar Krieviju, un precīzāka informācija sekošot vēlāk.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl