Policisti Maskavā izglābj vīrieti, kurš gandrīz izkritis pa 15. stāvu; sastāda viņam protokolu par pašizolācijas neievērošanu

1 komentārs
Policisti Maskavā izglābj vīrieti, kurš gandrīz izkritis pa 15. stāvu; sastāda viņam protokolu par pašizolācijas neievērošanu
EPA / SCANPIX

Policisti Maskavā izglābuši kādu vīrieti, kurš gandrīz izkritis pa daudzstāvu dzīvojamās mājas 15. stāva logu. Pēcāk atklājies, ka vīrietis atradies ciemos, līdz ar to pārkāpis pašizolāciju, un par to viņam sastādīts protokols, vēsta “Meduza.io”.

Svētdien, 12.aprīļa pēcpusdienā aculiecinieki policijai ziņojuši, ka Nekrasovkas rajonā, kas atrodas Maskavas dienvidaustrumos, daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas 15. stāvā uz palodzes karājas vīrietis. Kāda sieviete turējusi vīrieti un centusies ievilkt atpakaļ dzīvoklī, taču bez rezultātiem.

Notikuma vietā ieradās policisti, kas palīdzēja vīrietim iekļūt atpakaļ dzīvoklī.

Kā noskaidrots, 36 gadus vecais vīrietis bija nolēmis uzņemt “pašiņu” uz loga palodzes, taču tā salūzusi.

Vīrietis un dzīvoklī sastaptā sieviete nogādāti policijas iecirknī. Policijas darbinieki noskaidrojuši, ka vīrietis nedzīvo dzīvoklī, kur risinājušies notikumi, bet gan atradies ciemos. Saistībā ar to viņam sastādīts administratīvais protokols par pašizolācijas režīma pārkāpšanu.

Krievijā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 inficējušies 15 770 cilvēki, mirušo skaits sasniedzis 130.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!