Policijas specoperācija Francijā! Vismaz trīs nogalinātie, bet vēl vairāki ievainoti

0 Komentāru
Policijas specoperācija Francijā! Vismaz trīs nogalinātie, bet vēl vairāki ievainoti
FOTO: LETA

Parīzes piepilsētā Sendenī trešdien izvērsta policija operācija pret piektdienas naktī galvaspilsētā notikušo teroraktu iespējamo plānotāju, vēsta Francijas mediji.

Policijas operācijas laikā pret teroraktu domājamo organizētāju – 27 gadus veco Beļģijas pilsoni Abdelhamidu Abaudu – nograndis sprādziens.

Neoficiāla informācija liecina, ka mājā uzspridzinājusies sieviete, bet viens iespējamais terorists vēl ir dzīvoklī.

Policija oficiālu informāciju pagaidām nesniedz. Policijas spēkiem palīgā ieradušies arī karavīri.

Pilsēta ir norobežota un visā rajonā atrodas armija. Slēgtas skolas, finanšu iestādes, bet cilvēki tiek aicināti neiet uz ielām.

Tiek ziņota, ka dzīvoklī ieslēdzies galvenais teroraktos aizdomās turētais Abdelhamids Abauds un vēl pieci cilvēki, kuru rīcībā bijis ievērojams daudzums bruņojuma.

Operācijas laikā nogalināti trīs cilvēki,  bet viena sieviete – uzspridzinājusies. Policijai izdevies aizturēt trīs personas.

Tiek ziņots, ka apšaudēs ievainoti arī trīs Francijas armijas karavīri. Pēc neoficiālas informācijas, ievainoti esot arī daži mierīgie iedzīvotāji.

Jau vēstīts, ka teroraktos Parīzē naktī uz sestdienu tika nogalināti 129 cilvēki un vairāk nekā 300 ievainoti. Atbildību par teroraktiem uzņēmies teroristiskais grupējums “Islāma valsts”.
0 Komentāru