2 komentāri
Policijai Anglijā izdevies atbrīvot desmit “mūsdienu vergus” no Latvijas
Policija kopumā veikusi trīs reidus, to laikā aizturēti sešin cilvēki, kuri tiek turēti aizdomās par cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos (AFP/LETA)

Pirmdien, 11. septembrī, Lielbritānijas policija Dārbi pilsētā aizdomās par cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos aizturējusi sešus cilvēkus, vēsta raidorganizācija “BBC”.

Policija kopumā veikusi trīs reidus, to laikā aizturētas sešas personas, kuras, iespējams, veikušas cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos. Lielbritānijas likumsargiem operācijas gaitā izdevies atrast desmit Latvijas pilsoņus, kas, pēc policijas uzskatiem, ir kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas pilsoņi Lielbritānijā strādājuši par ļoti nelielu atlīdzību. Policijai ir aizdomas, ka upuri nav varējuši piekļūt bankas kontiem, kas bijuši atvērti uz viņu vārda. Upuri šobrīd ir nogādāti atbildīgo dienestu aprūpē un saņem nepieciešamo palīdzību.

Kā vēsta BBC, Lielbritānijas policijai laika posmā no 2014. gada līdz 2016. gadam vairākos reģionos ir izdevies atrast 140 “mūsdienu vergus” no dažādām valstīm.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl