2 komentāri
Policijai Anglijā izdevies atbrīvot desmit “mūsdienu vergus” no Latvijas
Policija kopumā veikusi trīs reidus, to laikā aizturēti sešin cilvēki, kuri tiek turēti aizdomās par cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos (AFP/LETA)

Pirmdien, 11. septembrī, Lielbritānijas policija Dārbi pilsētā aizdomās par cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos aizturējusi sešus cilvēkus, vēsta raidorganizācija “BBC”.

Policija kopumā veikusi trīs reidus, to laikā aizturētas sešas personas, kuras, iespējams, veikušas cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos. Lielbritānijas likumsargiem operācijas gaitā izdevies atrast desmit Latvijas pilsoņus, kas, pēc policijas uzskatiem, ir kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas pilsoņi Lielbritānijā strādājuši par ļoti nelielu atlīdzību. Policijai ir aizdomas, ka upuri nav varējuši piekļūt bankas kontiem, kas bijuši atvērti uz viņu vārda. Upuri šobrīd ir nogādāti atbildīgo dienestu aprūpē un saņem nepieciešamo palīdzību.

Kā vēsta BBC, Lielbritānijas policijai laika posmā no 2014. gada līdz 2016. gadam vairākos reģionos ir izdevies atrast 140 “mūsdienu vergus” no dažādām valstīm.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl