Policija ziņo, ka bezvēsts pazudusī dziedātāja Šineida O’ Konora ir atrasta

1 komentārs
Policija ziņo, ka bezvēsts pazudusī dziedātāja Šineida O’ Konora ir atrasta
Foto: AFP / LETA

Vairāk nekā diennakti daudzi mediji satraukti vēstīja par pasaulslavenās dziedātājas Šineidas O’ Konoras pazušanu. ASV tiesībsargājošās iestādes vēsta, ka mūziķe ir atrasta.

Zinot viņas tieksmi uz pašnāvību, ASV policija bija izvērsusi vērienīgu meklēšanu. Amatpersonas atklāj, ka O’Konora, kuras meklēšanu ASV policija bija sākusi pēc tam, kad viņa svētdien neatgriezās no izbrauciena ar velosipēdu, atrasta sveika un vesela Čikāgas priekšpilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātājas pazušana daudzos raisīja bažas, ņemot vērā viņas pēdējā laika ierakstus sociālajā tīklā Facebook. Vienā no pēdējiem ierakstiem O’Konora vēršas pie sava dēla ar aicinājumu uzņemties aizbildniecību par savu brāli. Pagājušā gada nogalē viņa ierakstā Facebook ļāva noprast, ka mēģinājusi izdarīt pašnāvību pārdozēšanas ceļā.

Foto: dziedātāja Šineida O’Konora

TOP komentāri

  • Ilva
    0 0 0

    Ilva

    tā jau nav sieviete; tik nosaukums pēc dzimuma; briesmonis, kas velnam dvēseli pārdevusi... tāpēc jau velk uz pašnāvību...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl