Komentāri

Parīzē notiek studentu protesta gājiens pret Francijas prezidenta kandidāti Marinu Lepēnu. Protests izvērtās diezgan nemierīgs.

Policijai nācās izmantot pat asaru gāzi. Protestētāji gan nav apmierināti arī ar otru kandidātu, jo plakātos redzami arī saukļi, ka viņi nevēlas par prezidentu nedz Lepēnu, nedz Makronu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, Francijā noslēdzās prezidenta vēlēšanu pirmā kārta, kur visvairāk balsu ieguva centrists Emanuels Makrons un galēji labējā kandidāte Marina Lepēna. Tas nozīmē, ka viņi turpinās cīņu par prezidenta amatu otrajā kārtā.

Rezultāti liecina, ka Makrons saņēmis nepilnus 23,75% balsu, bet Lepēna – 21,53%. Tikmēr konservatīvais kandidāts Fransuā Fijons un kreisais ekstrēmists Žans Liks Melanšons katrs saņēmuši zem 20% balsu. Lepēna un Makrons pauduši gatavību cīņai vēlēšanu otrajā kārtā.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl