Policija izplata pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa aresta video

Komentāri

ASV Floridas štata policija izplatījusi video, kā notiek pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa arests. Incidents notika trešdienas naktī, kad policija pamanīja “Mercedes” markas automašīnu, dīvaini novietotu ceļa malā ar ieslēgtu motoru.

Abas riepas automašīnas kreisajā pusē bija izlaidušas gaisu, un šofera puse bija arī mazliet bojāta. Video ir redzams, kā policisti tuvojas automašīnai, un Vudsu, kas nesaprot, kur atrodas. Policija lūdz Taigeram Vudsam iziet testu, lai pārliecinātos, ka viņš nav alkohola vai medikamentu ietekmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alkometrs neuzrādīja, ka Vudss būtu lietojis alkoholu. Vēlāk pazīstamais golferis paziņoja, ka bija lietojis recepšu medikamentus, kas izraisīja šādu stāvokli. Taigeram Vudsam uz tiesu par notikušo būs jāierodas 5. jūlijā.

Eldriks Tonts “Taigers” Vudss ir profesionāls amerikāņu golferis. Viņš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem visu laiku golferiem. Viņš vairākus gadus ir bijis viens no vislabāk pelnošajiem sportistiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl