Policija izplata pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa aresta video

Komentāri

ASV Floridas štata policija izplatījusi video, kā notiek pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa arests. Incidents notika trešdienas naktī, kad policija pamanīja “Mercedes” markas automašīnu, dīvaini novietotu ceļa malā ar ieslēgtu motoru.

Abas riepas automašīnas kreisajā pusē bija izlaidušas gaisu, un šofera puse bija arī mazliet bojāta. Video ir redzams, kā policisti tuvojas automašīnai, un Vudsu, kas nesaprot, kur atrodas. Policija lūdz Taigeram Vudsam iziet testu, lai pārliecinātos, ka viņš nav alkohola vai medikamentu ietekmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alkometrs neuzrādīja, ka Vudss būtu lietojis alkoholu. Vēlāk pazīstamais golferis paziņoja, ka bija lietojis recepšu medikamentus, kas izraisīja šādu stāvokli. Taigeram Vudsam uz tiesu par notikušo būs jāierodas 5. jūlijā.

Eldriks Tonts “Taigers” Vudss ir profesionāls amerikāņu golferis. Viņš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem visu laiku golferiem. Viņš vairākus gadus ir bijis viens no vislabāk pelnošajiem sportistiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl