Policija izplata pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa aresta video

Komentāri

ASV Floridas štata policija izplatījusi video, kā notiek pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa arests. Incidents notika trešdienas naktī, kad policija pamanīja “Mercedes” markas automašīnu, dīvaini novietotu ceļa malā ar ieslēgtu motoru.

Abas riepas automašīnas kreisajā pusē bija izlaidušas gaisu, un šofera puse bija arī mazliet bojāta. Video ir redzams, kā policisti tuvojas automašīnai, un Vudsu, kas nesaprot, kur atrodas. Policija lūdz Taigeram Vudsam iziet testu, lai pārliecinātos, ka viņš nav alkohola vai medikamentu ietekmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alkometrs neuzrādīja, ka Vudss būtu lietojis alkoholu. Vēlāk pazīstamais golferis paziņoja, ka bija lietojis recepšu medikamentus, kas izraisīja šādu stāvokli. Taigeram Vudsam uz tiesu par notikušo būs jāierodas 5. jūlijā.

Eldriks Tonts “Taigers” Vudss ir profesionāls amerikāņu golferis. Viņš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem visu laiku golferiem. Viņš vairākus gadus ir bijis viens no vislabāk pelnošajiem sportistiem.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 44

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl