Policija izplata pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa aresta video

Komentāri

ASV Floridas štata policija izplatījusi video, kā notiek pasaulslavenā golfera Taigera Vudsa arests. Incidents notika trešdienas naktī, kad policija pamanīja “Mercedes” markas automašīnu, dīvaini novietotu ceļa malā ar ieslēgtu motoru.

Abas riepas automašīnas kreisajā pusē bija izlaidušas gaisu, un šofera puse bija arī mazliet bojāta. Video ir redzams, kā policisti tuvojas automašīnai, un Vudsu, kas nesaprot, kur atrodas. Policija lūdz Taigeram Vudsam iziet testu, lai pārliecinātos, ka viņš nav alkohola vai medikamentu ietekmē.

Alkometrs neuzrādīja, ka Vudss būtu lietojis alkoholu. Vēlāk pazīstamais golferis paziņoja, ka bija lietojis recepšu medikamentus, kas izraisīja šādu stāvokli. Taigeram Vudsam uz tiesu par notikušo būs jāierodas 5. jūlijā.

Eldriks Tonts “Taigers” Vudss ir profesionāls amerikāņu golferis. Viņš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem visu laiku golferiem. Viņš vairākus gadus ir bijis viens no vislabāk pelnošajiem sportistiem.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl