Komentāri
Policija atguvusi no pasaulslavenās viesnīcas “Ritz” nolaupītās dārglietas
EPA/LETA

Francijas policija atradusi no viesnīcas Parīzes centrā nolaupītās dārglietas vairāk nekā četru miljonu eiro vērtībā. Tomēr divi no pieciem noziedzniekiem vēl joprojām atrodas uz brīvām kājām.

Likumsargi zagļu guvumu atraduši kādā somā, ko bēgot nometis viens no vainīgajiem. Pēc laupīšanas abi bēgošie laupītāji devās prom katrs savā virzienā ar auto un motociklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dārglietu soma tika atrasta pie avarējušā motocikla, kad viens no zagļiem teju notrieca kādu gājēju. Automašīnā aizbēgušais vīrietis savu spēkratu bija pametis Sanoī rajonā, Parīzes ziemeļos.

Jau vēstīts, ka trešdien, 10. janvārī, piecu vīriešu banda Vandoma laukumā Parīzes sirdī esošās pasaulslavenās “Ritz” viesnīcas pirmajā stāvā ar cirvjiem izsita skatlogus, paņēma miljoniem vērtās dārglietas un centās aizbēgt no policijas.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl