Policija aizturējusi latvieti svaigēdāju, kura nemaksāja algas saviem darbiniekiem

Komentāri

Ne visi mūsu slaveno tautiešu sasniegumi ārvalstīs ir ar plusa zīmi – ASV likumsargi aizturējuši Ņujorkā pazīstama svaigēšanas restorāna saimnieci Sarmu Melngaili.

Viņa kopš pagājušās vasaras bēguļoja no algu nesaņēmušajiem restorāna darbiniekiem.

Ironiski, ka restorāna īpašniece, kas slavu iemantoja, popularizējot svaigēšanu, noķerta, pasūtot siera picu Tenesī štatā.

Pēc tabloīda New York Post sniegtajām ziņām, Sarma Melngailis un viņas dzīvesbiedrs tiks nogādāti Ņujorkā, kur viņus gaida apsūdzības par dažādām finanšu mahinācijām. Abi esot piesavinājušies teju divus miljonus dolāru uzņēmuma līdzekļu un tos tērējuši atpūtai ekskluzīvos kūrortos, spēlējot kazino un pērkot Rolex pulksteņus.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl