Komentāri
Policija aizturējusi 12 cilvēkus par iespējamo saistību ar teroraktu Londonā
EPA/LETA

Svētdien, 4. jūnijā, Lielbritānijas varasiestādes aizturējušas 12 personas aizdomās par saistībā ar sestdien notikušajiem terora uzbrukumiem Londonā, ziņo raidorganizācijas BBC.

Aresti notikuši, veicot reidu dzīvoklī, kas piederējis vienam no uzbrucējiem. Aizdomās turamie aizturēti Londonas austrumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat BBC ziņo, ka sestdienas teroraktā bojāgājušo skaits sasniedzis 7 cilvēkus, savukārt vēl 48 ievainoti.

Skaties.lv jau vēstīja sestdienas vakarā uz Londonas tilta mikroautobuss ietriecās cilvēkos, un patlaban zināms, ka uzbrukumā miruši seši cilvēki. Tajā pašā vakarā notika vēl viens uzbrukums tirgū – cilvēki tika sadurti ar nazi. Agrā svētdienas rītā zināms, ka notikušais tiek izmeklēts kā terorakts. Trīs uzbrucēji ir nogalināti.

Foto: pēc uzbrukuma Londonā patrulē policija

FOTO: divi asiņaini uzbrukumi naktī uz svētdienu satricinājuši Lielbritāniju

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl