1 komentārs

Vairākos Krievijas reģionos turpinās plūdi, atstājot bez pajumtes simtiem cilvēku. Atbildīgie dienesti no helikoptera aplūkojuši appludinātos īpašumus Voroņežas apkaimē.

Saskaņā ar Krievijas Federācijas Civilās aizsardzības, ārkārtas situācijas un dabas katastrofu seku likvidēšanas ministrijas pausto pašreiz plūdi skāruši aptuveni 80 apdzīvotas vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zem ūdens esot teju 45 autoceļu posmu, bet savus mitekļus pašreiz pametuši 422 cilvēki. No tiem 51 iedzīvotājs atrodas atbildīgo dienestu sarūpētajos pagaidu mitekļos.

Tikmēr daļa iedzīvotāju negrasās pamest savus īpašumus. Līdz ar to operatīvie dienesti veic regulāras ūdens un pārtikas piegādes.

Pašreiz nav zināms, cik ilgā laikā ūdens atkāpsies un kad cilvēki varēs atgriezties savās mājās.

Jau vēstīts, ka plūdus izraisīja strauji kūstošais sniegs un ledus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl