Plašu protestu pavadībā Grieķija apstiprina budžetu

Komentāri
Plašu protestu pavadībā Grieķija apstiprina budžetu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Plašu protestu pavadībā Grieķijas parlaments bez starptautisko aizdevēju piekrišanas pagājušajā naktī apstiprinājis pretrunīgi vērtēto nākamā gada budžetu. Budžets paredz, ka Grieķija var gaidīt teju 3% lielu ekonomikas pieaugumu.

Pirms balsojuma pie parlamenta ēkas pulcējās apmēram 10 tūkstoši protestētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Budžetu atbalstīja 155 likumdevēji, bet 134 balsoja ”pret”.

Nākamā gada budžeta projektu Grieķijas valdība parlamentā iesniedza pagājušajā nedēļā, nesaņemot apstiprinājumu no starptautiskajiem aizdevējiem.

Aizdevēji akcentē, – lai izpildītu savus mērķus, Grieķijai vajadzēs papildu aizdevumu. Savukārt Grieķijas valdība ir pārliecināta, ka var no tā izvairīties.

Līdz šim Atēnām nācies divkārt lūgt starptautisko finanšu palīdzību, kuras kopējais apmērs sasniedzis 240 miljardus eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl