Komentāri
Plašs ugunsgrēks pašā Stokholmas centrā; liesmu dzēšanā piedalījušies vairāk nekā 60 ugunsdzēsēju
Foto: Reuters

Plašs ugunsgrēks otrdienas rītā izcēlies pašā Stokholmas centrā. Dienas gaitā evakuēti vairāki cilvēki, bet liesmu apslāpēšanā piedalījās vairāk nekā 60 ugunsdzēsēju.

Daļa Zviedrijas galvaspilsētas centra palikusi norobežota, jo glābēji centās uzveikt spēcīgo ugunsgrēku. Dūmi izplatījušies plašā teritorijā pilsētas ziemeļu rajonos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pastāv bažas, ka izdegusī māja varētu sabrukt, tādēļ evakuēti arī cilvēki no blakus namiem. Pēc saindēšanās ar dūmiem divi cilvēki nogādāti slimnīcā.

Pagaidām nav noskaidrots ugunsnelaimes cēlonis, taču zināms, ka tā sākusies pēc plkst. 5.00 no rīta. Bet plkst. 9.30 bija dzirdams mazs sprādziens, domājams – uzsprāguši skābekļa baloni. Glābēji norāda, ka dzēšanas darbus turpinās līdz vēlam vakaram.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl