Komentāri

Plašos kūlas ugunsgrēkos Sibīrijā bojā gājuši vismaz 23 cilvēki, vairāk nekā simts vietējo iedzīvotāju guvuši apdegumus, pirmdien paziņoja Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas amatpersonas. Kaimiņvalsts mediji ziņo, ka ugunsdzēsējiem izdevies liesmas apslāpēt.

Pateicoties sausajam un vējainajam laikam, liesmas izplatījās ļoti strauji –  ar ātrumu 30 metri sekundē. Krievijas Hakasijas republikas varasiestādes reģionā izsludināja ārkārtas stāvokli. Taču sarkanais gailis savā ceļā nesaudzēja neko – sadega cilvēki, lopi, dzīvojamās un saimniecības ēkas. Izdzīvojušie izmisumā atklāja, ka zaudējuši visu iedzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzēšanas darbos iesaistījās aptuveni 6 tūkstoši ugunsdzēsēju. Jaunākās ziņas no Krievijas liecina, ka šodienas pēcpusdienā liesmas izdevies apslāpēt.

Bez pajumtes palikuši vairāk nekā 5 tūkstoši iedzīvotāji, no viņiem tūkstotis ir bērnu. Varasiestādes aprēķinājušas, ka dzīvojamā fonda atjaunošanai vien būs  nepieciešami aptuveni 85 miljoni eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl