Plaši protesti Grieķijā! Pieprasa atvērt robežas bēgļiem

Komentāri
Plaši protesti Grieķijā! Pieprasa atvērt robežas bēgļiem
FOTO: LETA

Bēgļu krīze izraisījusi plašus protestus Grieķijas galvaspilsētā Atēnās. Vairāki tūkstoši grieķu un Grieķijā mītošo migrantu izgājuši ielās, lai protestētu pret nesen panākto Turcijas un Eiropas Savienības (ES) noslēgto vienošanos bēgļu krīzes risināšanā.

Protestētāji, turot rokās plakātus ar uzrakstiem ”Nost ar rasistisko Eiropas un Turcijas vienošanos”, ”Bēgļi arī ir cilvēki”, ”Dodiet iespēju”, pieprasījuši nekavējoties atvērt slēgtās robežas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šī vienošanās ir panākta, lai piespiestu migrantus padoties. Beigās tie ar zemē noliektām galvām tiks nogādāti kādā no patvēruma meklētāju centriem Turcijā vai atpakaļ kara plosītajā dzimtenē,” pauž cilvēktiesību aktīvisti.

Grieķi arī asi nosodījuši apstākļus, kādos jau mēnešiem ilgi spiesti dzīvot patvēruma meklētāji. Dramatiskākā situācija joprojām saglabājas uz Grieķijas-Maķedonijas robežas, kur mīt vairāk nekā 14 000 bēgļu.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl