Plašas nekārtības Nīderlandē; iedzīvotāji protestē pret bēgļu uzņemšanu

3 komentāri
Plašas nekārtības Nīderlandē; iedzīvotāji protestē pret bēgļu uzņemšanu
FOTO: LETA

Nīderlandē policija bijusi spiesta raidīt brīdinājuma šāvienus, lai savaldītu trakojošu pūli, kas protestēja pret bēgļu centra izveidi.

Geldermalzenē, Nīderlandē, uz protestu bija sapulcējušies vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku. Pulcēšanās pārtapusi plašos nemieros, protestētāji nopostījuši nožogojumu, metuši policijai ar dažādiem priekšmetiem un nelielām sprāgstvielām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargiem nemiernieku savaldīšanai bija jāveic vairāki aresti un jāraida gaisā šāvieni.

Pēdējais tik plaša mēroga protests pret patvēruma meklētājiem Nīderlandē tika sarīkots oktobrī, kad notika uzbrukums vienam no bēgļu izmitināšanas centriem. Plaši protesti pret patvēruma meklētāju uzņemšanu notikuši arī vairākās citās Eiropas valstīs.

TOP komentāri

 • zukijs
  0 0 0

  zukijs

  Ņirgājaties?! Reku puisis ar uzrakstu Calif uz kapuces nevis tur , bet tieshi kniebj mazajai meitenītei - tur pat piaugušais apraudāsies, ja kniebj padusē!
 • Jolanta
  0 0 0

  Jolanta

  Sie foto nav uznjemti tajaa briidii Niiderlandee, jo shie notikumi notika tad, kad meers ar vadiibu leema par beeglju izmitinaashanu un tajaa briidii beeglju tur nebija, bet gan vieteejie iedziivotaaji, kuri izteica savu neapmierinaatiibu, un seedi naacaas paartraukt.
 • Reinis Rūdolfs Ozolkāja
  0 0 0

  Reinis Rūdolfs Ozolkāja

  Ja trūkst argumentu, lai šādos jautājumos atbalstītu bēgļus, protams, jāizmanto raudošu bērnu foto.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl