Plašas nekārtības Marseļā! Ievainoti 35 cilvēki

1 komentārs
Plašas nekārtības Marseļā! Ievainoti 35 cilvēki
FOTO: LETA

Sadursmēs Marseļā, kas notika pirms un pēc Eiropas futbola čempionāta finālturnīra spēles starp Anglijas un Krievijas izlasi, ievainoti 35 cilvēki, no kuriem viena stāvoklis ir kritisks.

Vardarbīgākie incidenti notika pēc spēles, kad liels skaits Krievijas valstsvienības līdzjutēju iebruka angļu futbola fanu tribīnēs, uzbrūkot visiem pēc kārtas.

Anglijas līdzjutēji metās bēgt no saniknotā pūļa un sākotnēji nekur tuvumā nebija redzams neviens policists. Internetā pieejamā informācija liecina, ka sadursmēs iesaistījušies arī cilvēki no Latvijas.

Eiropas Futbola federāciju asociācija UEFA ierosinājusi disciplinārlietu par Krievijas līdzjutēju radītajām nekārtībām, rasistisku uzvedību un petaržu dedzināšanu. Nekārtības Marseļā notika arī iepriekšējās divas dienas, par spīti varasiestāžu apņēmībai, tos nepieļaut.

Izskanējis, ka sākotnēji Krievijas un Anglijas radikālākie līdzjutēji apvienojušies pret Marseļas futbola faniem, kas provocējuši nekārtības, bet dienu vēlāk konflikts izcēlies starp Anglijas un Krievijas futbola huligāniem.

Tiek ziņots arī par sadursmēm starp Ziemeļīrijas un Polijas futbola līdzjutējiem Nicā.

1 komentārs